Meble designerskie

Profesjonaliści

Oferujemy profesjonalne usługi projektowania mebli dla właścicieli domów i nieruchomości komercyjnych. Twój własny, niestandardowy element zrodzony z twoich preferencji projektowych. 

Renderowanie 3D

Podasz szczegóły swojego pokoju i swojego stylu, a nasz utalentowany zespół projektantów będzie współpracował z Tobą, aby zaprojektować Twój wyjątkowy mebel, który cechuje się wysoką jakością, wygodą i funkcjonalnością.

Wersje

Razem dokonamy poprawek, a kiedy będziemy mieli ostateczny projekt, przejdziemy do procesu produkcyjnego. Ten ostateczny projekt będzie zawierał wszystko, czego potrzebujemy, aby go urzeczywistnić.

Płatność

Zwykle prosimy o trzecią lub 50% z góry, w zależności od wielkości projektu. Pozostałe 50% będzie płatne przed dostawą. Zdjęcia i filmy z produktami zostaną również udostępnione przed dostawą.

Architektura wnętrz

Poznaj i pozdrów

Skontaktuj się z nami i powiedz nam, co chcesz osiągnąć. Poprosimy Cię o przesłanie nam pomiarów, zdjęć ze szczegółami pokoju i inspiracji. Następnie zadzwonimy do Ciebie, aby zagłębić się w to, co chcesz osiągnąć.

Komunikacja

Komunikacja projektanta z klientem odbywa się za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu i czatu na żywo. Otrzymasz również dostęp do naszego oprogramowania do zarządzania projektami, w którym nasz zespół projektowy współpracuje nad Twoim projektem.

Tablice stylów

Otrzymasz dwie wstępne plansze stylistyczne, na których przedstawimy Ci nasze pomysły projektowe. Tablice stylów pomogą Ci rozwinąć osobisty styl i nauczyć się wyrażać myśli projektowe.

Projekt dostarczony

Kompletny projekt zawiera moodboard, plan piętra, wizualizację 2D i 3D, szkice, elewacje ważnych szczegółów, planszę koncepcyjną, a także przewodnik zakupów z cenami. Dostarczone zostaną również szczegółowe instrukcje, jak ożywić projekt.

Należy pamiętać, że w przypadku dużych projektów niezbędne jest spotkanie między Tobą a projektantami.

Skontaktuj się z nami

Kontakt