Informacje o produkcie

Wszystkie kości wielbłąda i / lub bawołu użyte w naszych produktach są etycznie pozyskiwane i pochodzą od zwierząt, które padły z przyczyn naturalnych.

Wszystkie nasze produkty są rzemieślnicze wykorzystanie zrównoważonych zasobów w ramach certyfikowanego komercyjnego programu plantacji. Drewno użyte do wytworzenia produktu pochodzi z regulowanych i komercyjnych źródeł oraz jest w pełni certyfikowane pod kątem zgodności z odpowiednimi przepisami dotyczącymi odpowiedzialnego leśnictwa. 

Nasze produkty są zgodne z ekologiczną obróbką, ponieważ środek do zwalczania szkodników stosowany na drewnie jest bezpieczny dla środowiska, nazywa się to Bi-flex.

Wszędzie tam, gdzie używana jest tkanina, upewniliśmy się, że produkt jest ognioodporny, aby był zgodny z wymaganymi przepisami.

Wylesianie to coś, czym jesteśmy niesamowicie zaniepokojeni. Chociaż może się to wydawać dziwne w przypadku firmy meblarskiej, my w Craftaz staramy się zapewnić odpowiedzialne leśnictwo, aby umożliwić rozkwit drzew, jednocześnie zapewniając pracę setkom rzemieślników, którzy od pokoleń zajmują się stolarką w swoich rodzinach.

Starając się zachować równowagę między wysokiej jakości, ręcznie wykonanymi meblami a drzewami, którym zawdzięczamy nasze istnienie, od dawna zobowiązaliśmy się do wykorzystywania wyłącznie drewna z komercyjnych plantacji regeneracyjnych. Do produkcji naszych mebli z litego mango używamy drewna z drzew, które zakończyły swoją działalność komercyjną, produkując mango. Oznacza to, że efektywnie wykorzystujemy odpady, które w innym przypadku musiałyby zostać spalone, aby zrobić miejsce dla nowych drzewek.

Całe drewno jest zgodne z EUTR w zakresie odpowiedzialnego leśnictwa.

To zobowiązanie nigdy nie było bardziej aktualne i nadal jest mocne.

Uwaga: Jeśli chcesz zobaczyć jakiekolwiek certyfikaty, zapytaj, a my dostarczymy Ci najbardziej aktualną kopię.

Wszystkie tkaniny, których używamy w naszych produktach meblarskich, zostały przetestowane pod kątem zgodności z najnowszymi normami ognioodporności BS5852. Utrzymujemy certyfikat dla wszystkich naszych tkanin i ponownie testujemy tkaninę za każdym razem, gdy jest produkowana nowa partia.

Każdy przedmiot będzie miał niezbędne zawieszki, a także ma wyszytą etykietę pod spodem, aby potwierdzić, że jest zgodny z normami.

Uwaga: Jeśli chcesz zobaczyć jakiekolwiek certyfikaty, zapytaj, a my dostarczymy Ci najbardziej aktualną kopię.

Tak, możesz! Możesz wykonać nasze istniejące elementy na zamówienie (więcej informacji znajdziesz w naszym 'O nas' strona) lub możemy stworzyć własny, niestandardowy element, zrodzony z twoich preferencji projektowych. (dowiedz się więcej, odwiedzając nasze „Usługi projektowe” strona).

Dodatkowo możesz się z nami skontaktować;

Zapytaniacontact@craftaz.co.uk  

Fabryka: contact@hmfurniture.co.uk

Design: design@craftaz.co.uk

Telefon01604312106

Wszystkie nasze farby i inne wykończenia nie zawierają ołowiu.

Wykończenia są również dodawane do mebli w zamkniętych kabinach, które zapewniają, że atmosfera nie jest zanieczyszczona cząstkami, które mogą być emitowane.

Nasze fabryki przeszły audyt społeczny przez szanowaną firmę ubezpieczeniową i otrzymaliśmy certyfikat zgodności z BSCI, który pokazuje, że dbamy o naszych pracowników i ich prawa.

Nie zatrudniamy dzieci w naszych fabrykach, a także stale monitorujemy naszych dostawców, aby upewnić się, że oni tego nie robią. Jeśli napotkamy jakiekolwiek przypadki podczas naszych kontroli, natychmiast zaprzestajemy handlu z tą firmą, chyba że i dopóki nie spełnią one wymagań.

Uwaga: Jeśli chcesz zobaczyć jakiekolwiek certyfikaty, zapytaj, a my dostarczymy Ci najbardziej aktualną kopię.

Używamy produktu o nazwie Biflex TC, aby chronić nasze produkty przed termitami. Biflex zapewnia najdłuższy okres ochrony przed termitami w bezpieczny, przyjazny dla środowiska i „zielony” sposób. Biflex tworzy niewidzialną barierę termitową, która zapewni Ci spokój ducha, wynikający tylko z wiedzy, że Twoja inwestycja została profesjonalnie zabezpieczona za pomocą najlepszego dostępnego środka termitobójczego.

Nie używamy frachtu lotniczego do wysyłania jakichkolwiek naszych towarów z naszych fabryk w Indiach i Rumunii.

Korzystamy z transportu morskiego, aby przemieszczać nasze kontenery po całym świecie. Jest to najskuteczniejsza metoda, jaką możemy zastosować w przypadku naszego zestawu produktów, ale zdajemy sobie sprawę, że linie żeglugowe mogą jeszcze zrobić o wiele więcej, aby zmniejszyć swój własny ślad węglowy.

Firmy transportowe, których używamy do dostaw z naszego Centrum Dystrybucji w Wielkiej Brytanii, dążą do zmniejszenia własnego śladu węglowego.

Wykorzystując drewno z drzew pod koniec okresu wzrostu owoców, eliminujemy potrzebę ich spalania.

Ceny w dowolnej walucie innej niż GBP zostaną zaokrąglone w górę do najbliższej ceny kończącej się na i będą zawierać opłaty za przeliczenie. (dotyczy zmiany waluty za pomocą naszego selektora walut). Jeśli nie chcesz, aby były naliczane opłaty za przewalutowanie, dokonaj płatności w formacie GBP.

Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszej strony kontaktowej! Chętnie Ci pomożemy.

Obsługa klienta

Wyślij wiadomość