CRAFTAZ - MEBLE Z SERCA

Specjalistyczny producent, importer i sprzedawca mebli z siedzibą w Wielkiej Brytanii. Wszystkie produkty wytwarzane przez Craftaz lub sprzedawane przez nas są wynikiem ponad 20-letniego doświadczenia projektowego na rynku krajowym i międzynarodowym. Za każdym meblem stoją setki godzin pracy i pokolenia doświadczeń. Jako producenci jesteśmy trwale związani ze wszystkimi krajowymi i międzynarodowymi trendami projektowymi, ale zasady, od których nigdy nie odstępujemy, dotyczą komfortu, funkcjonalności i trwałości. W każdym produkcie znajdziesz nowoczesne trendy europejskie, trendy skandynawskie, ale także tradycyjne elementy siedmiogrodzkie i południowoazjatyckie, harmonijnie połączone z ciepłem naturalnego drewna. A ponieważ kochamy naturę, zawsze dbamy o to, aby używane drewno pochodziło wyłącznie z certyfikowanych, odnawialnych źródeł.

Nasi klienci mogą wybierać z naszej bogatej oferty mebli lub zamówić własny, niestandardowy element, który powstał na podstawie ich preferencji projektowych. 

Dodatkowo, jeśli widziałeś produkt lub projekt, który Ci się podoba, ale nie możesz go znaleźć na naszej stronie internetowej, prześlij nam zdjęcie, film lub nawet szkic, a nasi rzemieślnicy z przyjemnością go zbudują dla Was.

ODKRYJ KRZESŁA I SIEDZENIA

RENDEROWANIE PRODUKTU LUB POMIESZCZENIA 3D

Renderowanie pokoju: prześlij nam zdjęcia swojej przestrzeni i otrzymaj niestandardowe renderingi zawierające produkt CB2 i wszelkie istniejące elementy, które już posiadasz. Od 39 GBP. 

Renderowanie produktu: prześlij nam wymagania dotyczące dostosowywania, a nasz zespół wykona dla Ciebie renderowanie. Od 29 GBP

Więcej

JAK TO DZIAŁA

Zobacz produkt

Na przykład jeden z naszych cenionych klientów był zainteresowany tym produktem, nazwijmy go nr 1. Podobał jej się projekt produktu, ale nie pasował do wystroju jej pokoju.

Zobacz produkt

Ale nasz cenny klient również polubił ten produkt, nazwijmy go nr 2. Wyjaśniła nam jasno, że chce połączenia tych 2 produktów. 

Renderowanie produktu 1

Po tym, jak nasz klient wyjaśnił zmiany, które chce, abyśmy wprowadzili, nasz zespół projektowy rozpoczął proces renderowania.

Po około 2 godzinach wysłaliśmy renderowanie do naszej klientki, aby sprawdzić, czy zaakceptuje projekt.

Renderowanie produktu 2

Nasz ceniony klient był zadowolony z projektu i poprosił nas o rozpoczęcie produkcji produktu. 

Po około 7 tygodniach nasz cenny klient otrzymał produkt. Ona to uwielbiała!


Zrównoważony rozwój w praktyce

Wszystkie nasze produkty są wytwarzane przy użyciu zrównoważonych zasobów w ramach certyfikowanego komercyjnego programu upraw. Drewno użyte do wytworzenia produktu pochodzi z regulowanych i komercyjnych źródeł oraz jest w pełni certyfikowane pod kątem zgodności z odpowiednimi przepisami dotyczącymi odpowiedzialnego leśnictwa. Zachęcamy do docenienia naturalnych zjawisk w naszej ręcznie robionej gamie produktów. Ruch drewna, konfiguracje sęków, a także kolor, partia, niedoskonałości i różnice w strukturze słojów, wszystko to przyczynia się do wyjątkowości każdego pojedynczego przedmiotu. Stanowią one integralną część ekosystemów rękodzieła i nie powinny być traktowane jako wady. Twój produkt nie jest bezdusznym kawałkiem drewna masowo wydobywanym z jakiejś fabryki przez maszyny, to żywy, oddychający ekosystem, który znalazł nowe miejsce w Twoim domu. Każdy produkt opowiada historię. To jest twoje. 

Nasze produkty są zgodne z ekologiczną obróbką, ponieważ środek do zwalczania szkodników stosowany na drewnie jest bezpieczny dla środowiska - nazywa się to Bi-flex.

Stopniowo eliminujemy plastikowe i nieulegające biodegradacji substancje z każdego z naszych wykonanych przez nas elementów. Dzięki temu możesz delektować się naszymi meblami z czystym sumieniem i jeszcze czystszym środowiskiem.


BESPOKE, DOSTOSUJ I PERSONALIZUJ

Możesz dostosować naszą gamę produktów do swoich potrzeb, wybierając projekt lub styl, wykończenie lub kolor, materiał lub materiał i wymiary. Możesz dostosować nasze istniejące elementy lub możemy zaoferować Ci różne materiały do ​​wyboru, abyś mógł łatwo zbudować własne!
Nie wahaj się skontaktować i zapytać nas o więcej lub usługi dostosowywania.
CZAS DOSTAWY DLA BESPOKE LUB ELEMENTÓW NA ZAMÓWIENIE: 6-10 TYGODNI
↓ Wybierz spośród naszej palety kolorów farb, tweedów, litego drewna, tkanin, bielizny, bawełny domowej i tartanów poniżej ↓

Kontakt 

OPCJE RĘCZNIE MALOWANE

KREM

DARK BLUE

Migdał

BIAŁY

VINTAGE

RÓŻOWY

MOKKA

JASNY ZIELONY

JASNY NIEBIESKI

SZARY

ZIELONY

SZARY FRANCUSKI

OPCJE Pościel

VERTE

BŁĘKIT

Mleko

IVORY

INK

GRAISE

OPCJE WYKOŃCZENIA DREWNA

ORZECH

BLEACH

MYĆ KAMIEŃ

KOCHANIE

OAK

NATURALNY

ORZECH MARSHY

KASZTAN

SPICHLERZ

KARMEL

OPCJE TWEED

PIASEK

WIELO

SZARY

BRĄZOWY

NIEBIESKI

CZARNY

OPCJE TKANINY

ROSE

ROYAL

OPCJA BAWEŁNA DOMOWA

BŁĘKIT

CZARNY

OPCJE TARTANU

TURKUS

TERAKOTA

WYDMA

RÓŻOWY

OLIWKOWY ZIELONY

GLASGOW

ŻURAWINA

MOŻEMY

OKRĘT WOJENNY

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Oferujemy profesjonalne usługi projektowania mebli dla właścicieli domów i nieruchomości komercyjnych. DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

INFORMACJE O BESPOKIE / DOSTOSOWANIU

Cena na żądanie

Cena na żądanie i może się nieznacznie różnić, gdy produkt końcowy jest gotowy (+/- 5%).

Specyfikacja produktu

Wszystkie specyfikacje produktów muszą być wyraźnie udostępnione naszemu zespołowi projektowemu.

Płatność

W przypadku elementów wykonanych na zamówienie wymagamy 50% depozytu, aby zrealizować zamówienie z pełnym saldem płatnym przed dostawą. (dotyczy zamówień powyżej 500 £).


Anulowanie

Części na naszej stronie na zamówienie / personalizacja są produktami na zamówienie, dlatego obawiamy się, że poza wadami produktu wynikającymi z błędów projektowych lub produkcyjnych nie podlegają zwrotowi. 

Zatwierdzenie zdjęcia

Udostępnimy zdjęcia przed dostawą.

ZGODNOŚCI

Zgodność drewna:
Nasze produkty są wytwarzane przy użyciu zrównoważonych zasobów w ramach certyfikowanego komercyjnego programu plantacji.

Zgodność środowiskowa:
Nasze produkty są zgodne z ekologiczną obróbką, ponieważ środek do zwalczania szkodników stosowany na drewnie jest bezpieczny dla środowiska, nazywa się to Bi-flex.